top of page

Лиття пластмас на ТПА

пластикові вироби.jpg

           Лиття пластмас під тиском за допомогою термопласт-автоматів є найпоширенішим способом з виготовлення деталей із пластмас.  Це дозволяє виготовляти деталі різної складності та різної кількості. Для того, щоб розпочати виробництво перш за все необхідно виготовити пресформу. Ми можемо запропонувати своїм замовникам повний виробничий цикл від опрацювання ідеї до отримання серійного зразка. 

Наші можливості

Виготовлення прототипу 

         Наші кваліфіковані конструктори допоможуть Вам у розробці моделі необхідного виробу. За допомогою сучасних методів 3D моделювання та друку ми можемо отримати прототип Вашого виробу за заздалегідь внести зміни до конструктиву , матеріалу, зовнішнього вигляду.

Проєктування та виготовлення пресформи

         Потужна промислова база з сучасним ЧПУ обладненням та кваліфікованими працівниками зможуть виготовити складну технологічну оснастку - пресформу. Мі виготовляємо пресформи будь-якої складності  (багатомісні, горячеканальні, клинові, редукторні ...)

Лиття деталей 

         Ми працюємо лише на сучасному високотехнологічному обладненні провідних світових виробників ТПА (Arburg, Krauss Maffei, Battenfeld). Надаємо послуги серійного лиття деталей з пластмас.

Замовляй зараз
Київ, Україна

+38 063 236 07 57

+38 050 999 48 99

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Металообробка з ЧПК

bottom of page